امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45580
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 86
عبدالوحید فیاضی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون، اظهار ...

عبدالوحید فیاضی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون، اظهار داشت: روز یکشنبه اعضای این کمیسیون با معاونان سرپرست وزارت آموزش و پرورش جلسه داشتند و در خصوص پیش‌بینی‌های لازم نسبت به مسائل مختلف این وزارتخانه از جمله نیروی انسانی و سرانه مدارس با توجه به بازگشایی مدارس سخنانی مطرح شد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد سازماندهی نیروی انسانی و نظارت بر تولید محتوای کتاب‌های درسی به موقع  انجام شود و سرانه‌های مدارس نیز تأمین و به موقع در اختیار آنها قرار گیرد. 

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: موضوع مهم دیگری که در این جلسه اعضای کمیسیون آموزش مجلس با معاونان سرپرست وزارت آموزش و پرورش در میان گذاشتند بحث جلوگیری از اخذ وجه از اولیا در مدارس دولتی بود.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون آموزش مجلس، مسئولان وزارت آموزش و پرورش را مکلف کردند تا از دریافت هرگونه وجهی از اولیا هنگام ثبت نام دانش‌آموزان جلوگیری کنند و در صورت مشاهده برخورد قانونی صورت گیرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها