امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45585
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آلمانی «فرانکفورترآلگماینه»، سنای ایتالیا امروز درباره ادامه حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آلمانی «فرانکفورترآلگماینه»، سنای ایتالیا امروز درباره ادامه حضور «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر پیشین این کشور تصمیم‌گیری می‌کند.

از این رو قرار است وکلای برلوسکونی آخر هفته در دادگاه حاضر شوند و به شکایت 30 صفحه‌ای از موکل خود که می‌تواند به اخراج برلوسکونی از دادگاه حقوق‌بشر اروپا منجر شود، پاسخگو باشند.  

با این حال برلوسکونی جایگاه سیاسی خود را ازدست نخواهد داد.

علاوه بر حبس خانگی خطرات دیگری هم برلوسکونی را تهدید می‌کند و آن فروپاشی حزب متبوعش و از دست رفتن سهم این حزب در کنسرسیوم رسانه‌ایست.

چندی پیش نیز دادگاه عالی ایتالیا (دیوان عالی) رأی قطعی و غیرقابل اعتراض برلوسکونی را صادر و او را به خاطر کمک به امپراتوری رسانه ای اش جهت پرداخت کمتر مالیات ( فرار مالیاتی)، به 4 سال زندان، محکوم کرد.

علاوه بر پرونده تقلب مالیاتی، برلوسکونی در حال مبارزه با حکم 7 سال زندان در شهر میلان بخاطر پرداخت پول برای رابطه نامشروع با (کریمه المحروق) مراکشی نیز است. 
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها