امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45592
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان در بیانیه‌ای اعلام کرد که اقدامات اسرائیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان در بیانیه‌ای اعلام کرد که اقدامات اسرائیل مبنی بر یهودی‌سازی، شهرک‌سازی و تجاوزات مستمر علیه ملت فلسطین، مذاکرات سازش را به شکست می‌کشاند.

وزارت خارجه فلسطین در این بیانیه تجاوزات اسرائیل را محکوم و نسبت به سکوت جامعه جهانی در برابر اقدامات رژیم اشغالگر و تجاوزات مداوم آن ابراز شگفتی کرد.

وزارت خارجه فلسطین همچنین دولت رژیم صهیونیستی را مسئول کامل این تجاوزات و اقدامات تحریک‌آمیز خطرناک و پیامدهای منفی آن بر اوضاع فلسطین دانست و از کمیته چهارجانبه و آمریکا خواست تا برای جلوگیری از تجاوزات اسرائیل که فرصت‌های صلح را نابود می‌کند و زمینه را برای کشانده شدن به سمت خشونت فراهم می‌سازد، دست به اقدام فوری بزنند.

در این بیانیه همچنین از همه سازمان‌های بین‌المللی و نهادهای حقوق بشر خواسته شده است تا به منظور آمادگی برای مراجعه به دادگاه‌های بین‌المللی، این تجاوزات را پیگیری نمایند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها