امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45597
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 71
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: سازمان دارالقرآن‌الکریم که در طول چندماه ابتدایی سال 1392 در حال فراهم کردن ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: سازمان دارالقرآن‌الکریم که در طول چندماه ابتدایی سال 1392 در حال فراهم کردن تمهیدات لازم برای آغاز به کار 50 جلسه محوری تربیت حافظان قرآن کریم بود؛ امروز خبر از آغاز به کار رسمی این جلسات داد.

به گزارش فارس تشکیل این جلسات در مساجد جزء الویت‌های این طرح است؛ با این وجود با احتساب بقاع متبرکه موجود در طرح فقط 27 مورد از این جلسات در مساجد برگزار خواهد شد.

تمامی این جلسات در حال حاضر در حال برگزاری است و 11 مورد از آنها نیز به ترتیب از فردا 19 شهریورماه 1392 و نهایتاً تا 5 مهرماه راه‌اندازی خواهد شد.

تمامی این جلسات با هدف امکان حضور عموم مردم در آن و استفاده صحیح از اوقات فراغت در ساعات عصر، پس از نماز مغرب و عشاء و یا روزهای جمعه برگزار می‌شود.

عدم تعطیلی به بهانه عدم حضور استاد از ویژگی‌های این جلسات است چرا که برای هر یک از آنها علاوه بر استاد یک استادیار نیز در نظر گرفته شده است تا جلسات حفظ قرآن پیوستگی خود را در اجرا از دست ندهد.

به گفته معاون آموزش و پژوهش سازمان دارالقرآن‌الکریم برگزاری مسابقه بین این جلسات از برنامه‌های موجود در این طرح است.

با اساتید و آدرس جلسات محوری حفظ قرآن کریم اینجا آشنا شوید.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها