امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45603
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 92
مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هر شخصی در حیطه مسئولیتش آزاد است به هر کسی که بخواهد رأی بدهد، اظهارداشت: نمی‌توان ...

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هر شخصی در حیطه مسئولیتش آزاد است به هر کسی که بخواهد رأی بدهد، اظهارداشت: نمی‌توان افراد را ملزم کرد به اشخاص خاص رأی دهند.

وی تصریح کرد: نباید برای اینکه افراد مدنظر رأی بیاورند، اعضای شورای شهر را تحت فشار قرار داد چرا که این کار غیر منطقی است.

چمران بیان داشت: متاسفانه برخی از افراد برخی از دوستان در شورا را به دلیل رای دادن تهدید کردند که اینگونه رفتارها در شأنیت شورای شهر نیست.

عضو شورای اسلامی شهر تهخران تاکید کرد: شورا جای کار و خدمت به مردم است و باید به افراد متخصص و کارآمد رأی داده شود.

وی افزود: در شورای دوم و سوم علیرغم اینکه سلایق مختلفی حضور داشتند اما افراد به دور از هرگونه نگاه سیاسی براساس مبانی علمی، دینی وظایف خود را انجام می‌دادند و این در حالی بود که دردوره و سوم طرحها و لوایح خوبی به تصویب رسید.

چمران تأکید کرد: اگر شورا بخواهد سیاسی اداره شود پیامدهای بدی را در پی خواهد داشت که توصیه می‌کنم دوستان به دور از هرگونه نگاه سیاسی به وظایفشان در شورای شهر بپردازند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بنده به دلیل 10 سال سابقه کاری در شورای شهر به دوستان پیشنهاد می‌کنم به فکر خدمت به شهروندان باشند و اعتقاد دارم تشکیل فراکسیون‌های سیاسی در شورای شهر به روند حرکتی شورا لطمه خواهد زد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار