امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45608
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز در حاشیه آیین تودیع و معارفه رئیس‌کل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز در حاشیه آیین تودیع و معارفه رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی به خبرنگاران اظهار کرد: پلیس قضایی از یادگاران شهید بهشتی بوده که نیاز امروز قوه قضائیه محسوب شده و برای احیای آن اقدامات خوبی نیز انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در برنامه پنجم توسعه نیز احیای پلیس قضایی مطرح است، گفت: بر همین اساس احیای این تشکیلات یک امر قانونی بوده که قوه قضائیه آن را با جدیت دنبال می‌کند.

حجت‌الاسلام رئیسی فعالیت پلیس قضایی را برای انجام مأموریت‌های قضایی مهم برشمرد و اظهار کرد: با توجه به اهمیت پلیس قضایی درخواست این قوه از مسئولان و دست‌اندرکاران این بوده که پلیس قضایی به عنوان یک ضرورت مهم باید هر چه زودتر در قوه قضاییه احیا شود.

وی انجام مأموریت‌های دستگاه قضایی به‌صورت تخصصی از سوی پلیس قضایی را مورد اشاره قرار داد و گفت: با احیای این تشکیلات احکام قضا به موقع، دقیق و مناسب اجرا می‌شود.

معاون اول قوه قضائیه همچنین در پاسخ به سوالی در مورد برخورد با اشرار و اراذل و اوباش افزود: این قوه همواره بر برخورد قاطعانه با اشرار و اخلال‌گران جامعه تاکید داشته تا به امنیت هر چه پایدارتر برسیم.

به گفته وی، در طول 34 سال گذشته از انقلاب اگرچه امنیت بسیار خوبی در جامعه حاکم بوده، لیکن باید شاخص‌های امنیت هر چه بیشتر ارتقا یابد.

به گزارش فارس، معاون اول قوه قضائیه به منظور شرکت در آیین تودیع و معارفه رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی و همچنین نشست با قضات به این استان سفر کرده است.
انتهای پیام/63002/غ40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها