امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4561
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی نمایشگاه کتاب تهران از عدم ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی نمایشگاه کتاب تهران از عدم دریافت بن‌های سال 91 از سوی غرفه‌داران گلایه می‌کنند. در این راستا مشاهدات میدانی خبرنگار فارس این مهم را تأئید و برخلاف اعلام مسئولان امر که این بن‌ها تا سال 93 اعتبار دارند، اما غرفه‌داران و ناشران خلاف این امر را می‌گویند؛ آنها از تمدید اعتبار بن‌های سال 91 از سوی بانک عامل از نمایشگاه تأکید و عنوان می‌کنند باید وزارت ارشاد نسبت به تمدید این بن‌ها اقدام و پشت آنها را مهر بزند.

در حالی که محمد عظیمی قائم‌مقام بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز گذشته در این راستا به فارس گفته بود: ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب موظف هستند بن‌های سال 91 را از خریداران دریافت کنند و عدم دریافت آنها تخلف محسوب می‌شود.

وی در پاسخ به این سئوال که لزومی برای تمدید اعتبار بن‌ها، درج مهر و یا ارائه آنها از سوی بازدیدکنندگان به بانک عامل نمایشگاه (صادرات) لازم است اضافه کرد: بن‌های کاغذی نیز تماماً تمدید شده‌اند و بازدیدکنندگان هیچ مشکلی برای خرید با این بن‌ها ندارند، مهلت استفاده از این بن‌ها تا سال 93 تمدید شده است و تمامی ناشران موظف به پذیرش هستند.

براساس این گزارش، از سوی دیگر ناشران هم گلایه می‌کنند که ما برای دریافت بن باید چند ماهی صبر کنیم اما ارشاد درصدد است هر چه سریعتر پول ناشران برگردانده شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها