امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45618
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران اعلام کرده است: «مطلع شدیم که همکار گرامی، کوشا و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران اعلام کرده است: «مطلع شدیم که همکار گرامی، کوشا و پرتلاشمان سرکار خانم حنانه زاکانی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی دار فانی را وداع گفته است.

انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران با عرض تسلیت به مناسبت درگذشت ناگهانی آن خبرنگار محبوب که بار دیگر فعالان عرصه رسانه را داغ دار کرد از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده مغفرت و برای بازماندگان و دوستداران ایشان صبر جزیل مسئلت می نماید.

زاکانی خبرنگار حوزه سازمان های تامین اجتماعی، بهزیستی، زنان، سازمان نظام پرستاری، بیمه ها، آسایشگاه معلولان و سالمندان، شورای عالی ایرانیان خارج از کشور و نظام پزشکی به مدت 8 سال در خبرگزاری جمهوری اسلامی مشغول به فعالیت بود که بعدازظهر روز گذشته بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

این خبرنگار پرتلاش با علاقه و جدیت تمام در بیشتر اوقات تا دیرهنگام به پوشش خبری تحولات حوزه های مختلف تحت مسئولیت خود می پرداخت به طوری که این امر سبب شده بود بسیاری از اخبار و گزارش های آن مرحومه به عنوان منشا تحولات و تصمیم گیری های مسئولان این حوزه ها قرار گیرد به همین خاطر مرحومه زاکانی بارها از سوی مسئولان سازمان تامین اجتماعی، بهزیستی، بیمه ها، آسایشگاه معلولان و سالمندان و همچنین مدیریت ایرنا مورد تقدیر قرارگرفت.

امید است خبرنگاران و روزنامه نگاران پرتلاش و مخلص کشور نیز ادامه دهنده راه مرحومه زاکانی در پیگیری مطالبات و دغدغه های مردم شریف ایران در عرصه های گوناگون باشند.»
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها