امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4562
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فیلم, ابوالقاسم طالبی مرحله پیش تولید فیلم جدیدش با عنوان «یتیم خانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فیلم, ابوالقاسم طالبی مرحله پیش تولید فیلم جدیدش با عنوان «یتیم خانه ایران» را آغاز کرد.

بنابر این گزارش، این فیلم که مضمون تاریخی سیاسی دارد در حال حاضر مراحل  تحقیق و نگارش آن توسط ابوالقاسم طالبی در حال انجام است و در آینده‌ای نزدیک جهت دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه خواهد شد.

تهیه کننده‌گی فیلم «یتیم خانه ایران» را سید محمود رضوی عهده‌دار خواهد بود و این دومین همکاری مشترک رضوی و طالبی است.

به گزارش فارس، در حال حاضر رضوی و طالبی مشغول همکاری در پروژه سریال الف ویژه «آخرین شاه‏‎، آخرین دربار» هستند و مرحله اول نگارش این سریال سال گذشته توسط حامد عنقا انجام شده بود که به دلیل عدم توافق طرفین در مورد روند نگارش,  مرحله دوم نگارش فیلمنامه، توسط گروهی از نویسندگان به سرپرستی ابوالقاسم طالبی ادامه دارد.

گزارش فارس حاکیست، تحقیقات این سریال عظیم تاریخی با تمرکز بر بیش از ١٠٠ عنوان کتاب تاریخی و خلاصه برداری و فیش برداری از آن‌ها و با مشاوره اساتید برجسته تاریخ معاصر توسط ابوالقاسم طالبی پایان یافته است که بر این اساس طرح  اولیه آن در300 صفحه تهیه و تنظیم و برای تایید به معاونت سیمای رسانه ملی ارسال گردیده است.

پیش بینی می‌شود پس از تایید محتوا و سمت و سوی فیلمنامه، نگارش آن بیش از یکسال به طول انجامد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها