امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45624
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 27
«قاسم الاعرجی» رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد با اشاره به مواضع اخیر ...

«قاسم الاعرجی» رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد با اشاره به مواضع اخیر «احمد العلوانی» دیگر نماینده پارلمان عراق که خواستار قتل شیعیان همزمان با حمله آمریکا به سوریه شده بود، دادستانی کل عراق را به اتخاذ تدابیر لازم و مقدمه سازی برای به جریان انداختن پرونده وی به اتهام «تحریک به فتنه مذهبی» دعوت کرد.

وی العلوانی را مسئول عملیات تروریستی در عراق دانست و افزود: اقدامات اخیر العلوانی در بر افروختن فتنه مذهبی نگران کننده است و سخنرانی‌های او در تظاهرات الرمادی باعث بازگشت پدیده انفجارهای خودروهای بمب گذاری شده در کشورمان شده است.

رئیس فراکسیون بدر در پارلمان بغداد، همچنین العلوانی را به تلاش برای بحرانی کردن عرصه سیاسی و امنیتی عراق و اجرای طرح‌های بیگانه در این کشور متهم کرد.

منابع نزدیک به «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه اخیراً فاش کردند که دستگاه اطلاعات دمشق تصاویری در اختیار دارد که العلوانی را در جلسه با الزرقاوی نشان می‌دهد... اطلاعات FPSF نشان می‌دهد که احمد العلوانی طی سال‌های 2003 تا 2005 با گروهک‌های تروریستی در عراق همکاری داشته است.
انتهای پیام 
برچسب ها:
آخرین اخبار