امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4563
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 179
مجتبی حبیبی نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر ناشران دولتی ...

مجتبی حبیبی نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر ناشران دولتی به صورت انحصاری به آثار عده معدودی اختصاص یافته‌اند و از نویسندگان دیگر حمایتی نمی‌شود. این موضوع در بنیاد ادبیات داستانی، حوزه هنری و انجمن قلم وجود دارد و ما مجبوریم فقط با ناشران خصوصی همکاری کنیم.

وی ادامه داد: در انتشاراتی‌های خصوصی فرد مسئول با مطالعه و مصادیق صحبت می‌کند و تصمیم گیری می‌کند در حالی که این موضوع در مورد ناشران دولتی صدق نمی‌کند. بارها آثاری را به انتشاراتی‌های دولتی ارائه کردم و هر بار گفته شده است که آثار در دست بررسی هستند اما اتفاق چندانی نیفتاده است و فقط نویسنده را معطل کرده‌اند.

این نویسنده با اشاره به اینکه معاون فرهنگی وزارت ارشاد اعلام کرده است که صدور مجوز به روز شده است، تصریح کرد: در حایکه این موضوع توسط مسئولان مطرح می‌شود من 6 جلد کتاب را مدت زیادی است که به وزارت ارشاد ارائه کرده‌ام اما هنوز مجوز نگرفته اند.

مجتبی حبیبی در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب با هفت جلد کتاب جدبد حضور دارد که می‌توان به کتاب‌هایی مانند سینما و صهیونیست، تجلی صهیونیست در رمان‌های جهانی، خانه پلاک 18، صدسال داستان نویسی معاصر، صد سال پژوهش در شعر معاصر، پژوهشی در سینمای پیش از انقلاب و ... اشاره کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها