امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45632
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس منوچهر اکبرلو منتقد ، مدرس و کارشناس سینما  به مناسبت برگزاری دومین جشنواره فیلم اولی ها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس منوچهر اکبرلو منتقد ، مدرس و کارشناس سینما  به مناسبت برگزاری دومین جشنواره فیلم اولی ها درباره نحوه عملکرد انجمن در حوزه های آموزش ، تولید و برگزاری جشنواره عنوان کرد : انجمن سینمای جوانان در سال های اخیر به دور از فعالیت‌هایی که برخی از نهادها انجام می دهند که صرفاً توام با نگاه تبلیغاتی است، با روندی منطقی و مستمر فعالیت هایش را در بخش های مختلف انجام داده است .

استفاده از مدرسینی که هریک در حوزه تخصصی خودشان سالها تجربه کار با جوانان را دارند در چند سال گذشته تبعات مثبت زیادی در بحث آموزش داشته است .

نکته مهم دیگر در مورد فعالیت های اخیر انجمن این مسئله است که در حوزه آموزش فعالیت های خوبی انجام شده است و در تمام جشنواره های که انجمن برگزار کرده ورک شاپ های آموزشی متعددی برگزار شده است .

استفاده از تجربیات همه کسانی که درسالهای دور و نزدیک فعالیت کرده اند یکی دیگر از نقاط مثبت عملکرد مدیریت انجمن سینمای جوانان ایران است .

انجمن سینمای جوانان در برگزاری جشنواره هایش به توفیق نسبی رسیده است و دلیل این موفقیت استفاده از کادر ثابت اجرایی  متخصص جشنواره ها است .

دومین جشنواره فیلم اولی ها از 16 تا 19 شهریور ماه همزمان در تهران – سینما فلسطین و سراسر کشور در حال برگزاری است.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها