امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45636
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 34
میرقسمت موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اخبار مربوط به ...

میرقسمت موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اخبار مربوط به عزل فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد از طریق امضای صورتجلسه از سوی چند تن از اعضای هیئت امنای این دانشگاه، گفت: عزل رئیس دانشگاه آزاد از اختیارات هیئت امنای این دانشگاه است ولی طبق روال قانونی باید جلسه تشکیل شود و مسئله مورد بررسی قرار گیرد، نه اینکه از طرق امضای صورتجلسه رئیس دانشگاه عزل شود.

وی افزود: اینکه رئیس دانشگاه آزاد بدون برگزاری جلسه هیئت امنا عزل شود غیرقانونی است و بر اساس دستور رئیس کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس، قرار است جلسه فوق العاده برای بررسی این مسئله در مجلس برگزار شود.

موسوی ادامه داد: طبق روال قانونی باید جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد تشکیل و نقاط قوت و ضعف رئیس دانشگاه در آن جلسه بررسی شود تا پس از آن اعضای هیئت امنا در مورد عزل یا بقای رئیس دانشگاه آزاد تصمیم بگیرند.

نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس اخبار مطرح شده، جلسه ای در هیئت امنای دانشگاه آزاد برگزار نشده و بدون برگزاری جلسه عزل دانشجو مطرح شده است که این موضوع در چند روز آینده مورد بررسی کمیسیون آموزش مجلس قرار می گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها