امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45649
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «پیر اشتاین‌بروک» نامزد حزب سوسیال‌دموکرات آلمان در انتخابات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «پیر اشتاین‌بروک» نامزد حزب سوسیال‌دموکرات آلمان در انتخابات پارلمانی آینده و رقیب «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در انتقاد از سیاست‌های دولت درباره سوریه گفت: «من همچنان معتقدم و می گویم که صد ساعت تعامل بهتر از یک دقیقه حمله است.» 

«کلاودیا روت» رئیس‌ حزب سبز سیاست کنونی آلمان درباره سوریه را به کابوسی زیگزاگی تعبیر می‌کند. وی به ویژه به  نشست اخیر کشورهای گروه 20  درباره  اقدام احتمالی نظامی اشاره کرد و گفت: «باید به پاسخی مشترک برسیم اما باید پاسخی درست یافت.»

«یان فان‌آکن» از حزب چپ نیز گفت: «حمایت از دولت آلمان در  نشست گروه 20 در زمینه بحران سوریه، حرکت در جهت ائتلاف جنگ‌طلبانه اوباماست.»

وی خواستار نشست فوق العاده پارلمان با هدف جلوگیری از مداخله آلمان در بحران سوریه شد.

مرکل در آخرین موضع‌گیری درباره سوریه از اتحادیه اروپا در زمینه پاسخ به حملات شیمیایی در سوریه حمایت کرد و در این مورد به اظهارات «گیدو وستروله» وزیر خارجه درباره انتظار تا اعلام نتیجه گزارش ناظران اشاره کرد. 

وی گفته است که کشورش همراستا با فرانسه منتظر گزارش ناظران سازمان ملل متحد در سوریه خواهد ماند و سپس درباره اقدام نظامی در سوریه تصمیم‌گیری خواهد کرد.
 انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها