امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45659
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منصور پورحیدری در پایان تمرین امروز تیم استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با سرپرست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منصور پورحیدری در پایان تمرین امروز تیم استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با سرپرست وزارت ورزش صحبت کردیم و او نشان داد که انسانی روشن و منطقی است و البته صحبت‌ها بیشتر پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود.

وی افزود: اصلأ بحث مالی مطرح نشد، چون این مباحث فضای خاص خود را دارد ولی بیشتر بحث آشنایی بود و صالحی امیری اعضای هیئت مدیره دو باشگاه را راهنمایی کرد.

پورحیدری تاکید کرد: بحث‌های این جلسه خیلی مثبت بود، چون وزارت باید در آینده برنامه‌ریزی کند و بیشتر در مورد اداره دو باشگاه صحبت شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی در این جلسه گلایه‌های مالی را مطرح نکرد، گفت: یک‌سری مسائل گفته شد که شکی در آن نیست ولی در کل جلسه خوبی بود و اینکه آینده دو باشگاه چگونه رقم بخورد. سرمربی استقلال گلایه نکرد، بلکه یک‌سری از مشکلات را گفت، اما آنهایی که می‌گفتند صالحی به ورزش اشراف ندارد، حرف‌شان به نظر من درست نبود.

وی در خصوص دیدار استقلال و بوریرام گفت: احمد جمشیدیان به تمرینات اضافه شده و حیدری هم احتمالا می‌رسد، تصور می‌کنم بازی استقلال در تایلند بهتر از بازی با این تیم در تهران باشد و با توجه به اینکه آنها باید دو گل در خانه بزنند و رو به جلو بازی کنند، کار ما راحت‌تر است.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار