امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4566
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 167
احمد کمالی‌نژاد مسئول کمیته ناشران داخلی نمایشگاه بیست و ششم کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

احمد کمالی‌نژاد مسئول کمیته ناشران داخلی نمایشگاه بیست و ششم کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تخلفات روز نخست این نمایشگاه و انصراف‌های برخی ناشران گفت: برخی از ناشران دیر و با تأخیر به نمایشگاه رسیدند از این رو غرفه‌ها را واگذار کرده بودیم اما از این تعداد برخی شهرستانی و برخی افرادی بودند که در دیگر نقاط غرفه داشتند. اما به دلیل مشکلات جابجایی آنها را در جای دیگر جانمایی کردیم. البته از این تعداد یکسری غرفه‌ها هم مربوط به نهادهایی بود که باید در شبستان حضور داشته باشند، 10 غرفه در این راستا خالی بود که جانمایی آن انجام شد.

مسئول کمیته ناشران داخلی در پاسخ به سوالی درباره اینکه برخی غرفه‌ها با وجود اینکه در سردر خود نام داشته ولی با عدم چینش کتاب مواجه‌ بودند چه تصمیمی برای آنها گرفته شد، اضافه کرد: تعدادی از غرفه‌ها و تصمیم‌گیری پیرامون آنها مربوط به ما نیست و معاونت اجرایی در حال جانمایی آنها است، امور مربوط به آن دسته از ناشرانی که در حیطه کاری ما هستند انجام ، با آنها تماس گرفته شده و ناشران در حال ورود کتابهایشان هستند که از جمله آنها می‌توان به موسسه تدبیراقتصاد، انتشارات گرا، قربانیان تروریسم، ستاد کنگره شهدای کشور و ... اشاره کرد. این ناشران هم‌اکنون در حال استقرار هستند.

این مقام آگاه درباره تعداد غرفه‌های خالی، آنها را 10 غرفه مطرح و عنوان کرد: امروز در شبستان اصلی امام خمینی غرفه خالی نداریم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار