امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45667
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 125
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار با علیرضا بیگی استاندار آذربایجان ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار با علیرضا بیگی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت تحزب در جامعه بیان داشت: حزبی که جوانگرایی نکند مرگ خود را امضا کرده است. جوانگرایی به معنای تقابل نسل ها نیست. متاسفانه برخی ها به صورت فریبکارانه شعار جوانگرایی سر می دهند. جوانی که اصل پذیرش مسئولیت را طی نکرده باشد  نمی تواند مسئولیت بپذیرد بلکه هر جوانی برای پذیرش مسئولیت های سنگین باید از سربازی به سرداری برسد.

وی افزود: موتلفه اسلامی دارای سابقه 50 ساله با خط مشی و چشم انداز و دارای اساسنامه و مرامنامه است و در 30 استان و 200 شهرستان دفتر دارد و از تمام خصوصیات یک حزب با تعریف روز برخوردار است.

استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: شهدای حزب موتلفه اسلامی که نهضت امام خمینی (ره) را در سختی ها یاری کردند و با خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و مردم این شهدا را فراموش نمی کنند.

وی افزود: شهدای موتلفه اسلامی از جایگاه رفیعی برخوردار بوده و از اسطوره های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

بیگی تاکید کرد: در شرایط حساس کنونی نیازمند تشکیلات حزبی در کشور هستیم و موتلفه اسلامی با ویژگی ها و سابقه خود کارنامه درخشانی در تحزب دارد.

وی ادامه داد: حزب موتلفه اسلامی جایگاهی خوب و با ارزش در کشور دارد که بر مبنای آموزه های دینی و از نهضت امام خمینی(ره) جوشیده است.

استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی در تاریخ نشان داده بر اصول و مبانی انقلاب و اسلام پا فشاری داردو هیچگاه خود را درگیر مسائل زودگذر نکرده است.

وی در پایان بر ضرورت تربیت مدیران توسط احزاب تاکید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها