امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45683
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه در کنفرانسی خبری در مسکو گفت که از پیشنهاد روسیه برای نظارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه در کنفرانسی خبری در مسکو گفت که از پیشنهاد روسیه برای نظارت بین‌المللی بر تسلیحات شیمیایی سوریه استقبال می‌کند.
معلم گفت: اقدام سوریه در استقبال از پیشنهاد تحت نظارت قرار دادن سلاح‌های شیمیایی برای حمایت از جان شهروندان و امنیت سوریه است.

«سرگی لاوروف» وزیر خارجه روسیه امروز در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی که خروج کامل ذخایر شیمیایی از سوریه را تنها راه جلوگیری از اقدام نظامی دانسته‌اند، به دمشق توصیه کرد این ذخایر را تحت نظارت جامعه بین‌الملل قرار دهد.

«جان کری» وزیر خارجه آمریکا امروز در نشست خبری مشترکی که در لندن با «ویلیام هیگ» همتای انگلیسی‌ خود داشت، در پاسخ به خبرنگاری که از وی در مورد اقداماتی که می‌تواند از حمله جلوگیری کند پرسید، گفت «بشار اسد» می‌تواند تا هفته آینده تمام ذخایر شیمیایی خود را به خارج از سوریه منتقل کند. وی البته ادعا کرد که دولت سوریه نمی‌خواهد چنین کاری انجام دهد و تحقق این امر غیرممکن است.
 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار