امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 457
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۱
تعداد بازدید: 436
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ جعفریان رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: پیرو شکایت فردی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ جعفریان رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: پیرو شکایت فردی مبنی بر تهدید و اخاذی از او، ماموران پلیس فتا اقدامات خود را دربه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ جعفریان رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: پیرو شکایت فردی مبنی بر تهدید و اخاذی از او، ماموران پلیس فتا اقدامات خود را در این زمینه آغاز کردند.

سرهنگ جعفریان افزود: بنا بر اظهارات شاکی مدتی قبل خانمی با وی تماس گرفته و اعلام کرده بود که از همسایگان سابق ما است و کمی هم با وی گفتگو کردم و چندین بار دیگر نیز به بهانه‌های مختلف با من تماس گرفت تا اینکه در آخرین تماس اقدام به تهدید کرده که اگر مبلغ درخواستی را پرداخت نکنم صدای بنده را به صورت بلوتوثی و ایمیل صوتی برای بستگانم ارسال می‌کند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در ادامه رسیدگی به پرونده ماموران متوجه شدند که فرد مورد نظر اقدام به ارسال فایل صوتی شاکی به یکی از بستگانش کرده است که با بررسی‌های انجام شده متهمه شناسایی و به این یگان احضار شد.

وی اعلام کرد: نهایتاً متهمه به جرم خود اعتراف و اقرار کرد با توجه به کینه و کدورتی که از شاکی داشتم با استفاده از یک سیم کارت اعتباری که از دانشگاه پیدا کرده بودم اقدام به این کار کرده و از طریق ایمیل فایل صوتی شاکی را به بستگانش ارسال کردم.

رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری هشدار داد: هرگونه ایجاد مزاحمت، تهدید و اخاذی در فضای مجازی جرم تلقی شده و با افرادی که با روش‌های مختلف و با سوء استفاده از سادگی و بی اطلاعاتی دیگر کاربران عامل مزاحمت دیگران را فراهم می کنند به شدت برخورد خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها