امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45704
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سان تایمز، کاخ سفید در بیانیه‌ای فهرست کشورهایی را منتشر کرده است که از حمله احتمالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سان تایمز، کاخ سفید در بیانیه‌ای فهرست کشورهایی را منتشر کرده است که از حمله احتمالی واشنگتن به خاک سوریه حمایت می‌کنند. این حمله در صورت تصویب کنگره آمریکا، احتمالا به شکل محدود و از طریق عملیات هوایی انجام خواهد شد.

بنابراین گزارش، در میان کشورهای حامی اقدام غیرقانونی واشنگتن در تصمیم به تجاوز نظامی به سوریه، نام‌هایی همچون آلبانی، استرالیا، کانادا، کرواسی، هندوراس و قطر به چشم می‌خورند. بیانیه مشترکی هم از سوی این کشورها در خصوص اقدام نظامی علیه سوریه صادر شده است.

این کشورها که در بین آنها برخی تنها حمایت دیپلماتیک و نه نظامی خود را از حمله به سوریه اعلام کرده‌اند، موافقت خود را الزاما به معنای تقاضا از آمریکا برای حمله به سوریه ندانسته و تنها در صورت حمله از واشنگتن حمایت خواهند کرد.

کاخ سفید بدینوسیله در تلاش است تا نشان دهد که در موضوع تجاوز نظامی به سوریه منزوی نیست. این در حالی است که سران کاخ سفید تاکنون حتی نتوانسته‌اند حمایت جامعه آمریکا را از تجاوز نظامی به سوریه تحصیل کنند.

سوریه ضمن رد هرگونه حمله شیمیایی به شهروندان، تاکید کرده که عواقب سختی در انتظار متجاوزین خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها