امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45719
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی‌ان‌ان، بر اساس یک نظرسنجی (CNN/ORC International poll)، در حالی که باراک اوباما ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی‌ان‌ان، بر اساس یک نظرسنجی (CNN/ORC International poll)، در حالی که باراک اوباما برای تصویب طرح حمله نظامی به سوریه تلاش می‌کند، بیش از 7 نفر از هر 10 آمریکایی با اقدام نظامی علیه سوریه مخالف‌اند.

بر اساس این گزارش، بیش از 70 درصد آمریکایی‌ها نه‌تنها معتقدند که با این حمله آمریکا به اهدافی مشخص دست نخواهد یافت، بلکه باور دارند که این تجاوز نظامی در راستای منافع ملی آمریکا هم نیست.

این در حالی است که به تبع تبلیغات گسترده رسانه‌های بین‌المللی علیه دولت سوریه، بر اساس همین نظرسنجی در حدود 80 درصد از آمریکایی‌ها دولت سوریه را مسئول استفاده از گاز سارین علیه شهروندان سوری می‌پندارند.

به نظر می‌رسد حتی اگر اوباما بتواند مصوبه کنگره را دریافت کند، مهم‌ترین چالش پیش روی او افکار عمومی مردم آمریکاست. یک نظرسنجی دیگر هم نشان می‌دهد که تنها ظرف یک هفته گذشته، مخالفت آمریکایی‌ها با حمله نظامی به سوریه 15 درصد افزایش یافته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها