امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45723
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از عاجل نیوز، وائل حلقی نخست وزیر سوریه در نشستی با نماینده مقیم برنامه توسعه سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از عاجل نیوز، وائل حلقی نخست وزیر سوریه در نشستی با نماینده مقیم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در دمشق و هماهنگ کننده امور کمک‌های بشر دوستانه این سازمان تصریح کرد که راه حل سیاسی تنها راه خروج از بحران است و دولت این کشور تلاش می‌کند تا با گفت‌وگو به این بحران پایان دهد.

حلقی با اشاره به اینکه دمشق موافق برگزاری نشست ژنو 2 است، تاکید کرد که دولت سوریه بدون پیش شرط در این نشست حضور خواهد یافت.

وی همچنین اظهار داشت که دولت سوریه خواستار ارائه کمک‌های بشر دوستانه برای تمام مردم این کشور در راستای کاهش مشکلات آنان است.

نخست وزیر سوریه گفت: مشکلاتی که امروز سوریه با آن دست به گریبان است، نتیجه رشد گروه‌های تروریستی مورد حمایت  قدرت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی است.

وی با اشاره به اینکه دمشق همیشه بر روابط خوب با سازمان‌های بین‌المللی تاکید داشته و به دنبال همکاری راهبردی با آنها بوده، افزود: سوریه قبل از بحران اقتصادی در حال رشد داشت و در اکثر زمینه‌ها همچون برنامه‌های بهداشت و مبارزه با فقر همپای برنامه‌های سازمان ملل حرکت می‌کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها