امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45734
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۲
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، «ولید برکات»، دبیر کل حزب دموکرات لبنان تاکید کرد: آمریکا و غرب می‌خواهند جایگاه سوریه، ارتش این ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، «ولید برکات»، دبیر کل حزب دموکرات لبنان تاکید کرد: آمریکا و غرب می‌خواهند جایگاه سوریه، ارتش این کشور و وحدت ملی آن را نابود کنند تا پس از آن بر مقاومت در لبنان و فلسطین ضربه بزنند.

وی افزود: آمریکا به دنبال تحکیم دموکراسی در سوریه و یا حمایت از ملت سوریه آن گونه که برخی تصور می‌کنند نیست.

این مقام حزبی لبنان تاکید کرد: سوریه، عراق، کوزوو و یا افغانستان نیست سوریه قلب تپنده کشورهای عربی است و هرگز سقوط نمی کند زیرا ملت های عربی با آن هستند.

دبیر کل حزب دموکرات لبنان گفت: حمله نظامی علیه سوریه سرنگون شد زیرا افکار عمومی جهان امروز علیه جنگ است، پاپ برای حل مسالمت آمیز بحران سوریه خواستار دعای مردم می شود و بیش از 70 درصد مردم فرانسه با حمله نظامی علیه سوریه مخالف هستند و مجلس عوام انگلیس با حمله نظامی مخالفت کرد و همه ملت های اروپا با ورود به هر جنگی مخالف هستند.

برکات گفت: باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا امروز در انزوا به سر می برد و برای اولین بار در تاریخ آمریکا رئیس جمهور این کشور دست گدایی به سوی جهانیان دراز کرده تا از کشورش در حمله نظامی به سوریه حمایت کنند اما روشن است که کنگره آمریکا طی روزهای آتی با این قضیه مخالفت خواهد کرد.

دبیر کل حزب دموکراتیک لبنان گفت:ثبات محور مقاومت که از ایران تا عراق، فلسطین،لبنان و سوریه کشیده شده است و قدرت و توانایی این مقاومت برای مقابله با هر تهاجمی دلیل اصلی تردید و نگرانی آمریکا از حمله به سوریه است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها