امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45778
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سپ بلاتر برای اولین بار تأیید کرده است که انتخاب قطر برای میزبانی جام‌جهانی 2022 به دلیل دمای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سپ بلاتر برای اولین بار تأیید کرده است که انتخاب قطر برای میزبانی جام‌جهانی 2022 به دلیل دمای بالای هوای این کشور در ماه‌های ژوئن و جولای می‌تواند یک اشتباه باشد.

وی در این باره اظهار داشت: ما اشتباه کردیم. پس از صحبت‌ها، مشورت‌ها و بازبینی‌های انتقادی کل این مسئله به این نتیجه رسیدم که بازی‌های جام‌جهانی در تابستان قطر با دمای بالاتر از 40 درجه کاری شدنی نیست. به همین دلیل پیشنهاد دادم که کمیته اجرایی فیفا باید زمان برگزاری بازی‌ها را مورد بررسی مجدد قرار دهد و عواقب بازی کردن در زمستان را مورد نظر قرار دهد.

پیشنهاد فیفا می‌تواند برگزاری بازی‌ها ‌در ماه نوامبر باشد؛ راه حلی که در نشست بعدی با فدراسیون‌های عضو در سوم اکتبر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

حرف و حدیث‌های زیادی اخیرا درباره تغییر زمان برگزاری بازی‌ها به گوش می‌رسد که در این میان لیگ برتر و بوندس‌لیگا هر دو از مخالفان اصلی توقف حداقل یک ماهه در رقابت‌هایشان هستند.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها