امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45802
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بنابر نظرسنجی که شبکه خبری «فاکس نیوز» پیش از آخرین موضع‌گیری «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بنابر نظرسنجی که شبکه خبری «فاکس نیوز» پیش از آخرین موضع‌گیری «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا درباره سوریه منتشر کرد، میزان نارضایتی از رویکرد اوباما درباره سوریه از 40 درصد در ماه می به 60 درصد رسید.

بیشتر افراد ناراضی معادل 48 درصد آنها از وی با عنوان رهبری ضعیف و سست یاد کرده‌اند و 42 درصد نیز اوباما را فردی قوی و محکم می‌دانند.

در مجموع نیز 40 درصد از عملکرد وی راضی بودند و 54 درصد نیز از وی ناراضی هستند که رقمی بی‌سابقه است.

اوباما روز دوشنبه گفت طرح پیشنهادی روسیه برای نظارت بین‌المللی بر تسلیحات شیمیایی سوریه را جدی تلقی می‌کند. رئیس‌جمهور آمریکا طرح مسکو را «بالقوه مثبت» ارزیابی کرد و گفت اگر سوریه تسلیحات شیمیایی خود را تحویل دهد، «قطعا» می‌توان اقدام نظامی را متوقف کرد.

با این وجود وی تاکید کرد که تهدید نظامی برای تحقق چنین موضوعی لازم بوده است. وی گفت اگر طرح روسیه برای تحویل تسلیحات شیمیایی سوریه واقعا عملی شود، می‌توان اقدام نظامی علیه سوریه را متوقف کرد. اوباما گفت هفته گذشته در حاشیه اجلاس سران «جی 20» در این مورد با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه در این مورد صحبت کرده است.
انتهای‌ پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار