امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45805
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انیمیشن ایرانی «آتو» (ATO) که قرار است با عنوان «سربازان بین المللی» به زودی رونمایی شود یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انیمیشن ایرانی «آتو» (ATO) که قرار است با عنوان «سربازان بین المللی» به زودی رونمایی شود یک کارتون اپیزودیک 10 قسمتی است که با نگاه کُمیک به مقولاتی مثل دروغ های آمریکا پیرامون مقوله تروریسم، شکست این کشور از جمهوری اسلامی ایران در ماجرای تسخیر پهپاد RQ170 توسط ایران و اعطای تسلیحات شیمیایی آمریکا به تروریست‌های خارجی سوریه می‌پردازد.

تولید کننده این انیمیشن ایرانی شرکت «فراسوی ابعاد» است که در کرمان فعالیت می‌کند و این مجموعه کارتونی توسط یک تیم 10 نفره از تخصص‌های مختلف انیمیشن‌سازی ساخته شده و در نوشتن سناریوی آن نیز مقولات استراتژیک، دیپلماسی عمومی و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران مورد توجه قرار گرفته است.

در همین زمینه، شرکت تولید کننده این انیمیشن ایرانی، برای اولین بار تصاویری را از قسمت‌های مختلف آن در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داده است.

این تصاویر برای آشنایی بیشتر مخاطبان با کیفیت و سطح کار تخصصی در این انیمیشن ایرانی به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ارائه شده است.

تهیه کننده این انیمیشن فرهاد امین‌زاده، کارگردان آن عباس عسکری و سایر عوامل پروژه به این شرح هستند: مدیر پروژه: محمدحسین صادقی/ طراح: محمد مظفری/ انیماتورها: مجتبی خیری، سبحان خلیل یزدی، مسلم ایرانمنش/ دینامیک و اِنکلود: فرزاد شکفته/ لی‌اوت و لوکشین: فرشاد امین‌زاده/ مدل ساز: علی متصدی.
 
 
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها