امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45834
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 74
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تا ساعت 12 شب گذشته سهم سازمان حج و زیارت از مابه‌التفاوت هزینه حج امسال که 900 هزار تومان بوده است ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تا ساعت 12 شب گذشته سهم سازمان حج و زیارت از مابه‌التفاوت هزینه حج امسال که 900 هزار تومان بوده است به حساب زائران واریز شد.

وی ادامه داد: زائرانی که ممکن است پول به حساب آنها واریز نشده باشد با مراجعه به مدیر کاروان خود مغایرت شماره حساب خود را تصحیح کنند تا در کمترین زمان ممکن این پول به حساب آنها واریز شود.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: روز گذشته جلسه‌ای را با مدیر بانک ملی ایران داشتیم و با توافقاتی که صورت گرفت تصمیم بر آن شد که سهم بانک ملی ایران از مابه‌التفاوت هزینه حج که مبلغ یک میلیون و صد هزار تومان است نیز به حساب زائران واریز شود و تلاش می‌کنیم تا تمام واریزها قبل از سفر حجاج انجام شود.

افزایش ناگهانی قیمت‌های حج امسال دغدغه‌های زیادی را برای زائران حج امسال ایجاد کرده بود که نماینده بعثه مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت و سعید اوحدی رئیس جدید سازمان حج و زیارت این قول را داده بودند پس از کارشناسی مجدد قیمت‌ها مابه‌التفاوت هزینه حج امسال به حساب زائران مسترد شود.

سرانجام وعده‌ها عملی شد و در مجموع مبلغ 2 میلیون تومان به عنوان مابه‌التفاوت حج امسال تعیین شد که 900 هزار تومان سهم سازمان حج و زیارت و یک میلیون و 100 هزار تومان سهم بانک ملی ایران بوده است که امیدواریم تا پایان امروز این مبلغ به حساب تمام حجاج واریز شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها