امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45841
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در دیدار محمدعلی نجفی رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در دیدار محمدعلی نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعضای هیئت مدیره انجمن شاعران ایران که در فضایی صمیمانه برگزار شد، فاطمه راکعی مدیر عامل انجمن شاعران ایران، ضمن ابراز خرسندی از انتصاب محمد علی نجفی به ریاست سازمان، برای مشارکت انجمن شاعران ایران در برنامه‌های فرهنگی و هنری سازمان ابراز آمادگی کرد.

راکعی با اشاره به علاقه اصحاب شعر و ادبیات به میراث فرهنگی و تاریخی کشور گفت: انجمن شاعران ایران ایده‌ها و طرح‌هایی را برای پیشبرد فعالیتهای فرهنگی سازمان دارد که امیدواریم به توسعه گردشگری فرهنگی کمک کند.

مدیرعامل انجمن شاعران ایران با اشاره به مصادره مواردی از میراث معنوی و فرهنگی ایران توسط کشورهای منطقه گفت: مزار شعرای نامدار و عرفای ایران یکی از مقاصد ارزشمند گردشگری فرهنگی است که نیازمند توجه جدی است.

راکعی به مزار سلمان هراتی در تنکابن و مقبره قیصر امین پور در گتوند اشاره و از رئیس سازمان میراث فرهنگی برای ساخت یادمان این دو شاعر نامدار طلب یاری کرد.

محمد علی نجفی پس از سخنان مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره انجمن شاعران ایران، ضمن تشکر از حاضران ابراز امیدواری کرد: با همکاری انجمن شاعران و نهادهای مردم نهاد فرهنگی شاهد گامهایی ارزشمند در راستای توسعه گردشگری فرهنگی و صیانت از میراث تاریخی کشور باشیم.

شایان ذکر است ساعد باقری، سهیل محمودی، افشین علاء در این نشست ضمن تبریک انتصاب رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاداتی را برای تأسیس موزه شعر و ادبیات، مشارکت نویسندگان کودک و نوجوان در آشنایی کودکان و نوجوانان با میراث فرهنگی و تاریخی، توجه به جایگاه میراث مکتوب و ...بیان کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها