امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45843
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یورونیوز، «سرگی سوبیانین» شهردار مسکو از متحدین ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یورونیوز، «سرگی سوبیانین» شهردار مسکو از متحدین ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه، بار دیگر با کسب بیش از 51 درصد آراء به این سمت انتخاب شد.

در حالی هواداران شهردار مسکو در خیابانهای این شهر به جشن و پایکوبی پرداختند که هنوز ابهاماتی در مورد سلامت این انتخابات وجود دارد.

روزنامه‌های هوادار دولت از به دور دوم کشیده نشدن این انتخابات ابراز رضایت کرده‌اند.

اما، یکی از هماهنگ‌کنندگان ناظران مستقل در این انتخابات معتقد است که ممکن است در آراء کسانی که در خانه هایشان رای داده‌اند، تقلب صورت گرفته باشد.

«الکسی ناوالنی» نامزد مخالف دولت که فقط حدود 27 درصد آراء را به دست آورده، ضمن وارد کردن اتهام تقلب، تهدید کرده که هواداران خود را به خیابان خواهد کشاند.

وی گفت: من بار دیگر از کرملین و دفتر شهرداری مسکو می خواهم که دست از تقلب بردارند و اجازه دهند که دور دوم انتخابات به همان خوبی دور اول برگزار شود.

اما از یکاترینبورگ، چهارمین شهر بزرگ روسیه، خبر رسیده است که «یوگنی رویزمن» نامزد حزب مخالف دولت با کسب حدود 33 درصد آراء، خود را فاتح انتخابات شهرداری این شهر اعلام کرده است.

این انتخابات در برخی از شهرهای روسیه برگزار شده و میزان مشارکت در مسکو 32 درصد اعلام شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها