امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45844
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  محسن زارعی با اشاره به برگزاری نشست شورای مشورتی سمن‌ها گفت: نشست هماهنگی 4 دوره توانمندسازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  محسن زارعی با اشاره به برگزاری نشست شورای مشورتی سمن‌ها گفت: نشست هماهنگی 4 دوره توانمندسازی تخصصی که تاکنون توسط اداره کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در حوزه‌های (سلامت و آسیب‌های اجتماعی، رسانه و فضای مجازی، ازدواج و تعالی خانواده و گردشگری، حفظ میراث فرهنگی و محیط زیست) در سطح کشور برگزار شده است که تحت عنوان شورای مشورتی سمن‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود: به منظور برنامه‌ریزی و تدوین راهبردها و برنامه‌های الگویی و با هدف ایجاد ارتباطات مستمر و پایدار بین سمن‌های حوزه‌های تخصصی و ارتقای مهارت و ظرفیت سازی در آنان، شورای مشورتی سمن‌ها از درون خود سمن‌های تخصصی تشکیل شد.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان اظهار داشت: با شناسایی و رصدی که در دوره‌های توانمندسازی به کمک شورای مشورتی از سمن‌ها انجام می‌شود از ظرفیت و توانایی سمن‌های تخصصی در کارها و فعالیت‌های وزارتخانه استفاده می‌کنیم و الگوهای موفق به استان‌ها و دستگاه‌های دیگر معرفی می‌شوند.

لازم به ذکر است، اولین نشست شورای مشورتی سمن‌ها با حضور 5 سمن منتخب از هر دوره، 19 تا 22 شهریور ماه جاری در استان آذربایجان غربی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها