امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۱۷:۳۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45848
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه در ادامه عملیات خود برای پاکسازی مناطق مختلف این کشور از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه در ادامه عملیات خود برای پاکسازی مناطق مختلف این کشور از وجود عناصر تروریستی، موفقیت‌های چشمگیری در مناطق کوهستانی رشته کوه «الاربعین» در حومه ادلب را محقق کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش با پیشروی در جنگل‌های کوه «الاربعین»، کنترل رستوران «الفنار» و روستای «کفر زیبا» در حومه «اریحا» را به طور کامل در دست گرفتند.

از طرفی دیگر، نیروهای ارتش سوریه با محاصره کردن افراد مسلح در شهرک «کفرلاته» واقع در ارتفاعات کوه «الاربعین»، مقادیر زیادی اسلحه و تجهیزات پزشکی ساخت کشورهای خارجی در داخل یکی از مقرهای تجمع افراد مسلح را در این منطقه کشف و ضبط کردند.

به علت غارت و سرقت تجهیزات مخابراتی شهر سراقب توسط افراد مسلح، خدمات تلفن و اینترنت استان ادلب طی 10 روز گذشته کاملا قطع شده بود که با همت مسئولان دولتی خدمات تلفن و اینترنت این استان از روز گذشته برقرار شدند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار