امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45853
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز گذشته صدها نفر از مردم ترکیه در حمایت از دختر 14 ساله‌ای که از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز گذشته صدها نفر از مردم ترکیه در حمایت از دختر 14 ساله‌ای که از ژوئن گذشته در اثر حمله نیروهای پلیس به کُما رفته است، تظاهرات کردند.

بر اساس این گزارش، پلیس ترکیه نیز برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان که در حال حرکت به سمت کاخ العدل در استانبول بودند، از گاز اشک‌آور و خودروهای آب پاش استفاده کرد.

تظاهرات‌کنندگان که بیشتر آنها به گروه‌های چپ‌گرا منتسب بوده و نقاب به چهره داشتند، به سمت نیروهای پلیس سنگ و کوکتل مولوتف پرتاب می‌کردند.

تعدادی از تظاهرات‌کنندگان نیز در جریان حمله پلیس زخمی شده و یکی از آنها نیز در اثر انفجار کوکتل مولوتف از ناحیه دست دچار سوختگی شد و تعدادی از آنها نیز بازداشت شدند.

نیروهای پلیس ترکیه روز جمعه گذشته نیز تظاهرات ده‌ها دانشجوی دانشگاه آنکارا را سرکوب کردند. این دانشجویان در اعتراض به طرح احداث خیابانی که از وسط باغ متعلق به دانشگاه عبور می‌کند، تظاهرات کرده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها