امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45867
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 187
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی مترو گلدوین مه یر که نسخه اصلی فیلم را در سال 1994 تهیه و تولید کرد، در تدارک تولید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی مترو گلدوین مه یر که نسخه اصلی فیلم را در سال 1994 تهیه و تولید کرد، در تدارک تولید نسخه تازه‌ای از این فیلم علمی تخیلی است.

مسئولان این کمپانی از رولند آمریچ کارگردان نسخه اصلی (که با وجود موفقیت خوب مالی بین‌المللی، صاحب قسمت دوم نشد) دعوت به همکاری در تولید نسخه جدید و احیا شده آن کرده است.

رولند آمریچ می‌گوید با آن که نسخه اصلی هیچ وقت صاحب دنباله نشد، ولی او قصد داشت آن را به صورت یک مجموعه فیلم تهیه و کارگردانی کند.
وی قصد دارد کاری را که در دهه نود میلادی انجام نداد، حالا انجام داده و نسخه جدید فیلم موفق خود را به صورت یک مجموعه فیلم سه قسمتی کارگردانی کند.

به گفته این فیلم‌ساز:« در آن دوران من مشغول کار بر روی فیلم‌های دیگرم شدم و هیچ وقت فرصت آن را پیدا نکردم که به سراغ قسمت دوم و سوم «استارگیت» بروم.»

آمریچ به این نکته اشاره می‌کند که بازیگران اصلی نسخه سال 1994 در حال حاضر پیر شده‌اند و امکان حضور در ماجراجویی‌های نسخه جدید را ندارند.

به همین دلیل،وی برای بازی و نقش‌های مختلف و اصلی نسخه جدید از حضور بازیگران جوانی بهره خواهد گرفت که در زمان نمایش عمومی نسخه اصلی، یا به دنیا نیامده بودند و یا خیلی کوچک بودند.

آمریچ از این که فرصت آن را پیدا می‌کند فکر و طرح اصلی اولیه خود را با تولید نسخه جدید «استارگیت» عملی کند، بسیار خوشحال است.
در نسخه اصلی فیلم، کرت راسل و جیمز اسپایدر نقش‌های اصلی را بازی کردند. آن‌ها در نقش دو دانشمند علمی ظاهر شدند که در مصر یک دروازه عجیب و غریب کشف می‌کنند، که مردم زمین را به موجودات فضایی متصل می‌کند

این موجودات فضایی شباهت زیادی به اهالی مصر باستان دارند و یک موجود فرعون گونه به نام «را» به عنوان موجودی پرقدرت بر آن‌ها حکومت می‌کند

به گزارش سایت اینترنتی ددلاین،«استارگیت» بعدها صاحب چند مجموعه تلویزیونی شد.این مجموعه‌ها در سال 1997، 2002 و 2004 و 2009 به روی آنتن رفتند.

هنوز معلوم نیست نسخه تازه و احیا شده «استارگیت» چه زمانی جلوی دوربین خواهد رفت. گفته می‌شود اولین قسمت از سه گانه فیلم برای تابستان سال 2014 به روی پرده سینماها خواهد رفت.

رولند آمریچ تابستان امسال اکشن ماجراجویانه «سقوط کاخ سفید» را با بازی چانینگ تاتوم و جیمی فوکس روی پرده سینماها داشت که فروش کمی در جدول گیشه نمایش کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها