امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45886
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 92
به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی که صبح امروز در بیست و دومین گردهمایی سراسری ائمه ...

به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی که صبح امروز در بیست و دومین گردهمایی سراسری ائمه جمعه در مجتمع آدینه تهران سخن می‌گفت، مهم‌ترین معیارها برای انتخابات استانداران را برخورداری از نگاه اعتدالی و اقتصادی و سابقه مفید عنوان کرد.

وی در عین حال تصریح کرد: این معیارها بدان معنا نیست که استانداران نگاه سیاسی و یا فرهنگی نداشته باشند، بلکه اولویت با معیارهای ذکر شده است.

وزیر کشور گفت: ما استاندارانی می‌خواهیم که برنامه‌های دولت را قبول داشته و از نگاه اعتدالی برخوردار و پاک‌دست و قانون‌گرا باشند.

رحمانی‌فضلی افزود: بنده می‌توانستم در اتاقم بنشینم و استاندار انتخاب کنم اما با هماهنگی و مشورت نمایندگان مجلس و ائمه جمعه در حال انتخاب استانداران هستم.

وی البته متذکر شد: کسی را برای استانداری به‌ من پیشنهاد می‌دهند و می‌گویند 15 سال سابقه کار دارد ولی می‌بینم این فرد در این 15 سال هر کجا که می‌رود، کارها را خراب کرده است.

وزیر کشور در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد: اگر استانداران ما نگاه اقتصادی و توسعه‌ای داشته باشند، می‌توانند تاثیرگذاری به‌سزایی داشته باشند.

رحمانی‌فضلی با ابراز رضایت از معرفی استانداران جدید تهران و مازنداران در روزهای اخیر، انتخاب آنها را محصول رویکرد مشورتی و تعاملی و این رویکرد را بهترین راه برای این منظور دانست.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها