امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45904
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «روژر کوهن»، روزنامه‌نگار پرسابقه بریتانیایی در یادداشتی که روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز آن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «روژر کوهن»، روزنامه‌نگار پرسابقه بریتانیایی در یادداشتی که روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز آن را منتشر کرده است، این انگاره را که «حسن روحانی تغییر دهنده بازی است»، ابلهانه توصیف کرد.

بنابراین گزارش، کوهن تصریح کرد: «نباید با توئیت اخیر روحانی در تبریک روش هاشانا (سال نوی یهودیان) فریب خورد – همان طور که نخست‌وزیر اسرائیل تحت تاثیر آن قرار نگرفته است – و تصور کرد که تغییر بزرگی در راه است.» کوهن در شرایطی این مطلب را نوشته که صحت انتساب توئیت مزبور به رئیس‌جمهور ایران محل ابهام است.

بر اساس گزارش فوق، دلایل زیادی برای تردید نسبت به روحانی وجود دارد: فریب‌کاری‌های سابق ایران، عمق بی‌اعتمادی بین ایران و ایالات متحده و سرمایه‌گذاری ایران بر روی ضدیت با آمریکا که دهه‌هاست ادامه دارد.

با این حال، نویسنده توصیه کرده است که به جای پیش‌داروی در خصوص نیات رئیس‌جمهور جدید ایران، باید به وی فرصت داد و او را امتحان کرد. وی به کنگره آمریکا توصیه کرده است که در تلاش‌های خود برای تنبیه ایران مکث کند.

انتهای پیام/ص 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها