امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45913
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام آینده‌نگرانه در طول هفته قبل 21 میلیون دلار در سطح بین‌المللی فروش کرد و صدرنشین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام آینده‌نگرانه در طول هفته قبل 21 میلیون دلار در سطح بین‌المللی فروش کرد و صدرنشین جدول گیشه بین‌المللی نمایش شد.

این محصول شرکت فیلم‌سازی سونی به جز آمریکا در 52 کشور دیگر جهان هم روی پرده سینماهاست و قرار است طی هفته‌های آینده در حدود 20 کشور دیگر هم اکران عمومی شود.

حدود 12 میلیون دلار از فروش 21 میلیون دلاری بین‌المللی هفته قبل «الیسیوم» (که نیمی از این فروش را در بر می‌گیرد) اختصاص به کشور چین دارد. این فیلم هفته قبل به روی پرده سینماهای این کشور آسیایی رفت.
تهیه کنندگان«الیسیوم» امید فراوانی به موفقیت بالای آن در جدول گیشه نمایش سینماهای چین دارند. بازار چین طی یکی دو سال اخیر، مکان خوبی برای محصولات هالیوودی بوده و فروش خوب و بالایی در سینماهای این کشور می‌کنند.

هر فیلم جدید هالیوودی در حدود 6 هزار سالن سینما در سراسر خاک چین به نمایش عمومی در می‌آید. «الیسیوم» هم در 6253 سالن  سینمای چین به روی پرده رفته است.

موفقیت بین‌المللی «الیسیوم» بیشتر از کشور آمریکا بوده است. فروش این فیلم پس از 5 هفته نمایش عمومی در آمریکای شمالی، به 85 میلیون دلار رسیده است.

در حال حاضر فروش هفتگی این اکشن علمی تخیلی در آمریکا حدود 3 میلیون دلار است و تحلیلگران اقتصادی سینما این پرسش را مطرح می‌کنند که آیا توان 100 میلیون دلاری شدن در این منطقه را دارد یا خیر.

اهل فن می‌گویند بعید می‌دانند کار جدید مت دیمون بتواند به چنین رقم فروشی در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی دست پیدا کند.
به نوشته سایت اینترنتی آی ام دی بی، «الیسیوم» با هزینه تولید بالای 115 میلیون دلاری تهیه شده و نیل بلامکاپ کارگردان آن است. این فیلم‌ساز آفریقایی تبار، دومین فیلم بلند سینمایی اش را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش ساخته است.

قصه فیلم درسال 2054 و در دورانی اتفاق می‌افتد که کره زمین دستخوش مشکلات زیادی شده و دیگر مکان مناسبی برای زندگی نوع بشر نیست.

در مدار زمین یک ایستگاه فضایی به نام الیسیوم ساخته شده که گروه اندکی از مردم(که شامل آدم های مرفه و ثروتمند می شود) در آن جا زندگی می‌کنند و از یک شرایط بسیار خوب زیست محیطی برخوردار است.

مشکل از آن جا شروع می‌شود که اهالی کره زمین تصمیم می‌گیرند این ایستگاه فضایی را اشغال کرده و تحت کنترل خود در آورند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها