امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45924
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 85
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ درباره وظیفه ملت ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ درباره وظیفه ملت ایران در قبال سوریه که در خط مقدم مقاومت حضور دارد، اظهارداشت: انگیزه انقلاب اسلامی مبارزه با ظلم، سلطه‌گری، استکبار و کسانی است که با زور و تزویر حاکمیت خود را در جهان توسعه داده و در چند صد سال گذشته دنبال تحقیر انسان‌ها بوده‌اند.

سلیمانی تصریح کرد: دستورات اسلامی و امام خمینی(ره) نیز همواره به کمک مسلمانان به یکدیگر تأکید داشته‌اند؛ کسانی که در سوریه علیه ملت و دولت این کشور می‌جنگند تروریست‌هایی هستند که از تمام جهان جمع‌آوری شده و در واقع نیروی خارجی به شمار می‌روند.

وی یادآورشد: ملت سوریه وظیفه خود می‌داند از حاکمیت خود دفاع ‌کند؛ سوریه در طول چند ده سال گذشته در خط مقدم مقاومت بوده و واقعاً به مقاومت کمک کرده است از این رو الان نیروهای وفادار به اسلام و کسانی که به دنبال آزادی انسان‌ها هستند باید در این مقطع حساس به کمک ملت سوریه بیایند.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: شعار ملت ایران نیز آزادی و استقلال است و باید از آزادی و استقلال کشورهایی مثل سوریه دفاع و حمایت کند و یک وظیفه خطیر برای همه است که حمایت معنوی و مادی از ملت سوریه داشته باشند.

وی ادامه داد: کاملاً معلوم است که این توطئه‌ها زیر سر آمریکا و اسرائیل است و آنها می‌خواهند با تضعیف ملت سوریه حاکمیت خود را در خاورمیانه عمیق‌تر کنند و مردم منطقه به این نکته اساسی و مهم توجه ویژه دارند.

سلیمانی با اشاره به شکست رژیم صهیونیستی در جنگهای 33روزه و 22 روزه، اظهارداشت: این جنگها موجودیت اسرائیل را عملاً به خطر انداخت از این رو تصور می‌کنند شاید با کوبیدن سوریه خط مقاومت را تضعیف کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بدانند  جنگ‌هایی که در عراق و افغانستان شکل گرفت مردم را آگاه‌تر کرده و مردم منطقه بیدارتر شده اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار