امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45947
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 40
غلامحسین شیری نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به لزوم ...

غلامحسین شیری نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به لزوم خلق حماسه اقتصادی گفت: پس از خلق حماسه سیاسی در 24 خردادماه باید دولت، مجلس و تمامی دستگاه‌های کشور در راستای رفع مشکلات اقتصادی مردم و تحقق حماسه اقتصادی مدنظر مقام معظم رهبری بکوشند.

وی با بیان اینکه گام اول حماسه اقتصادی توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای بالا به وزرای اقتصادی دولت برداشته شد، تصریح کرد: اکنون دولت باید برای رفع بیکاری، کاهش وابستگی و ایجاد شور و نشاط در جامعه بکوشد تا گام‌های بعدی حماسه اقتصادی برداشته شود.

عضو کمیسیون اقتصادی خانه ملت در بیان راهکارهایی برای تحقق حماسه اقتصادی اظهار داشت: همگان باید استقلال کشور در بعد اقتصادی را مدنظر قرار دهند و در راستای رفع موانع تولید بکوشند.

شیری با بیان اینکه برای تحقق حماسه اقتصادی باید به اقتصاد مقاومتی نیز توجه ویژه کرد، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی با ریاضت اقتصاد تفاوت دارد، در اقتصاد مقاومتی به اقشار کم درآمد فشاری وارد نمی‌شود و بحث نظارت دقیق بر دخل و خرج دنبال می‌شود.

وی در همین زمینه گفت: در اقتصاد ریاضتی که امروز در دنیا مرسوم است، برای کاهش هزینه‌ها به اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر فشار وارد می‌آید که چنین مفهومی در کشور ما معنایی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها