امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45952
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 32
عطاءالله حکیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تحقق ...

عطاءالله حکیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تحقق حماسه سیاسی در رأی بالای نمایندگان مجلس به تیم اقتصادی دولت یازدهم، گفت: اکنون که مجلس با رأی اعتماد خوبی به تیم اقتصادی دولت یازدهم مهر تأیید زده است، نوبت به دولتمردان رسیده که با استفاده از نخبگان،‌ کارشناسان و صاحبنظران حوزه اقتصاد، یک استراتژی و راهبرد 4 ساله را تعیین و در راستای آن در جهت تحقق شعار حماسه اقتصادی گام بردارد.

وی اتحاد بین سه قوه را برای تجلی حماسه اقتصادی لازم و ضروری عنوان کرد و افزود: اگر قرار است در اقتصاد پیشرفت کنیم و رضایت مردم نیز جلب شود به یک اجماع ملی نیاز داریم. یعنی دولت به تنهایی نمی‌تواند در این راه موفق باشد و باید با تعامل با مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه در مسیر رفع مشکلات اقتصادی حرکت کند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به اولین جلسه تیم اقتصادی دولت با کمیسیون اقتصادی مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: در این جلسه به دوستان متذکر شدیم که تیم اقتصادی دولت باید وحدت رویه داشته و از موضع‌گیری‌های متفرقه در این حوزه خودداری نمایند زیرا کوچکترین اعلام نظری از سوی دولت علی‌الخصوص نظرات  غیرهمسو بر روی نرخ‌ها اثر می‌گذارد و می‌تواند بازار را متشنج کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان تولید را اصلی‌ترین اولویت اقتصادی دولت عنوان کرد و افزود: کشوری می‌تواند اقتصاد قوی داشته باشد که در حوزه تولید به عنوان زیربنای اقتصاد موفق عمل نماید. زمانی اقتصاد یک جامعه شکوفا و فعال می‌شود که به تولید، بیشتر از سایر عناصر توجه کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار