امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45953
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 61
حجت الاسلام سید موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت الاسلام سید موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مجلس وظیفه‌ای را که در قبال حماسه سیاسی مردم داشت ایفا کرد و به اکثریت وزرای اقتصادی دولت به ویژه وزیر اقتصاد رای بالا داد.

وی افزود: زمینه برای خلق حماسه اقتصادی در کشور برای دولت فراهم است و مجلس این آمادگی را دارد و رسما نیز اعلام کرده که برای تحقق حماسه اقتصادی مد نظر رهبری به دولت کمک خواهد کرد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس خاطر نشان کرد: دولت کارگروهی را به دستور رئیس جمهور جهت بررسی مسائل اقتصادی کشور تشکیل داده تا در آن مشکلات بررسی کند.

موسوی لارگانی در پایان خاطر نشان کرد: مجلس نیز برای کمک به دولت و بخش خصوصی امادگی دارد اما معتقدیم دولت برای خلق حماسه اقتصادی نباید صرفا به تشکیل کارگروه اکتفا کند، چرا که این حماسه همت بیشتری را می‌طلبد.

وی ادامه داد: دولت باید در خلق حماسه اقتصادی پروژه‌های صنعتی و تولیدی خود را به گردش بیندازد.

این نماینده مجلس همچنین معتقد است که مردم نیز همپای مسئولان باید در تحقق حماسه اقتصادی کمک کنند.

موسوی لارگانی افزود: مردم نقدینگی‌ای که هم اینک در اختیار دارند را یا به سمت تولید سوق دهند و یا با اعتماد به دولت در اوراق بهادار و پروژه‌های اقتصادی و عمرانی مشارکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها