امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45955
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 79
فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به اقدام الهه راستگو ...

فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به اقدام الهه راستگو در رأی دادن به آقای قالیباف در انتخابات شهرداری تهران و هجمه اصلاح‌طلبان به وی اشاره کرد و اظهارداشت: اصلاح‌طلبان با این اقدام خود دیکتاتوری‌شان را ثابت کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح‌کرد: اصلاح‌طلبان تلاش کردند تا نظر خود را به کسی که می‌خواست آزادانه رأی دهد تحمیل کنند و خانم راستگو که به آقای قالیباف رأی داده بود را تحت فشار قرار دادند.

وی با تأکید بر اینکه این اقدام آنها نشان داد که اصلاح‌طلبان تنها ادعای آزادی بیان را دارند، افزود: اعضای حزب کار به دلیل رأی خانم راستگو به قالیباف، مسئله اخراج وی را از حزب در دستور کار خود قرار داده‌اند و این نشان‌دهنده دیکتاتوری اصلاح‌طلبان است.

رهبر در بخش دیگری از سخنان خود به انحصارگرایی اصلاح‌طلبان اشاره و اضافه‌کرد: این انحصارگرایی نوعی از افراط‌ به شمار می‌رود؛ آقای روحانی باید این موارد را مدنظر داشته باشد و از آنها در امور حساس استفاده نکند تا اعتدال به سرنوشت اصلاحات دچار نشود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها