امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45959
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 67
مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به صحبت‌ دولت‌ها و وعده‌هایی که از سوی رئیس جمهور دولت یازدهم در حوزه زنان مطرح شده بود ...

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به صحبت‌ دولت‌ها و وعده‌هایی که از سوی رئیس جمهور دولت یازدهم در حوزه زنان مطرح شده بود انتظار می‌رود به حوزه زنان توجه بیشتری شود.

وی با انتقاد از اینکه هنوز رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری انتخاب نشده است، گفت: بسیج جامعه زنان و شورای فرهنگی اجتماعی زنان گزینه‌های خود را برای ریاست مرکز زنان به رئیس جمهور ارائه داده‌اند اما هنوز تصمیمی از سوی وی گرفته نشده است.

این در حالی است که همچنان گمانه‌زنی‌ها برای ریاست مرکز زنان هنوز ادامه دارد و پیگیری‌ها حاکی از آن است که مریم مجتهدزاده در سمت ریاست مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ابقا می‌شود.

پیش از این گزینه‌های متعددی برای ریاست مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و معاون رئیس جمهور در امور بانوان مطرح بودند که پروین داداندیش همسر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم یکی از این گزینه‌ها بود که احتمال بیشتری برای تصدی این سمت داشت اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این گزینه نیز مانند سایر گزینه‌های مطرح برای ریاست مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری منتفی شده است و احتمال ابقای مریم مجتهدزاده در این سمت قوت گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها