امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45961
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 73
علی‌آقا‌ فرهادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص این آتش‌سوزی اظهار کرد: مأموران پاسگاه محیط‌بانی طارم سفلی هنگام انجام مأموریت و ...

علی‌آقا‌ فرهادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص این آتش‌سوزی اظهار کرد: مأموران پاسگاه محیط‌بانی طارم سفلی هنگام انجام مأموریت و گشت‌زنی در مناطق تحت مدیریتشان متوجه یک فقره آتش‌سوزی در مراتع روستای ماهین معروف به دربند بناور در نزدیکی معدن سرب چیزه شدند که بلافاصله در محل حضور یافته و شروع به مهار آتش کردند.

وی تصریح کرد: مأموران با وجود به همراه نداشتن آتشکوب و دیگر امکانات مهار آتش پس از چهار ساعت تلاش توانستند این آتش را مهار کنند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین تصریح کرد: در این آتش‌سوزی حدود 10 هکتار از مراتع این منطقه در آتش سوخت که البته کم بودن سرعت باد، مجاهدت محیط‌بانان پرتلاش و اقدام به موقع آنان مانع از گسترش آتش شده و موجب مهار کامل آن شد.

فرهادی دلیل این آتش‌سوزی را عامل انسانی دانست و از شهروندان خواست در صورت روشن کردن آتش در هنگام ترک محل از خاموش بودن آن اطمینان حاصل کنند تا بیش از این شاهد وارد آمدن خسارت به طبیعت و محیط زیست نباشیم.
انتهای پیام/2667/ل/ز20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها