امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45965
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 117
سعید جابری انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: انتصاب حسین انتظامی به عنوان معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرصت مناسبی ...

سعید جابری انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: انتصاب حسین انتظامی به عنوان معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرصت مناسبی برای فعالان مطبوعاتی کشور ایجاد می‌کند.

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری وزارت ارشاد افزود: انتظامی از جمله مدیران متعهد و متخصصی است که بدون تردید اشراف کاملی در شرایط فعلی مطبوعات ایران دارد.

معاون سابق اجرایی مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی گفت: مطبوعات به عنوان پل‌های ارتباطی بین مردم و همچنین مسئولین نقش بی‌بدیلی در توسعه هنجارهای اجتماعی و نمادهای فرهنگی جامعه دارند.

جابری انصاری بیان داشت: هرگاه رسانه‌ها در کشور از اهمیت بیش‌تری برخوردار بودند بسیاری از معضلات موجود در جامعه از ابعاد مختلف به خصوص فرهنگی و سیاسی کمتر وجود داشته است و قبل از نمود یافتن با اطلاع رسانه و هشدار به موقع برطرف گردیده است.

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری وزارت ارشاد افزود: با توجه به تجربیات ما در این حوزه شهادت می‌دهیم که جنس مطبوعات در ایران اصیل و ارز‌ش‌گراست و هر زمان که مسئولین امر ارتباط مناسبی با این زحمت‌کشان عرصه فرهنگ و رسانه برقرار کردند، آنها نیز با تمام توان وارد عرصه شدند و به نقش سازنده و حرفه‌ای خود عمل کرده‌اند.

وی ادامه داد: مطبوعات و خبرگزاری‌‌ها در شرایط فعلی با توجه تنگناهایی که به خصوص در ارتباط با اقتصاد دارند نیازمند حمایت هرچه بیشتر مسئولین و دست‌اندرکاران است و با توجه بر سوابق و مسئولیت‌های فعلی معاون مطبوعاتی منصوب شده این امید وجود دارد که شرایط بهتر از گذشته باشد.
انتهای پیام/‌
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها