امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45969
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «الجزیره»، سه نفر در تظاهرات اعتراضی در روستای «نجیله» در منطقه بئر العبد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «الجزیره»، سه نفر در تظاهرات اعتراضی در روستای «نجیله» در منطقه بئر العبد در شمال سینا کشته شدند و 8 تن دیگر نیز به ضرب گلوله نیروهای ارتش زخمی شده‌اند که یک زن باردار نیز در میان زخمی ها حضور داشته است.

شاهدان عینی  گزارش داده بودند که درگیری های مسلحانه میان نیروهای پلیس و معترضان در نزدیکی العریش بعد از تظاهرات اعتراضی شب دوشنبه روی داده است.

از سوی دیگر اعتراض‌های حامیان مرسی در استان‌ها و شهرهای مختلف مصر ادامه پیدا کرده است از جمله منطقه «سیدی بشر» در اسکندریه شاهد حضور معترضان در ساعات ممنوعیت آمد و شد بود و معترضان خواستار بازگشت مرسی شدند و بر لزوم محاکمه و مجازات عاملان کشتار رابعه العدویه تأکید کردند.

منطقه شبرا در قاهره نیز شاهد اعتراضاتی شبانه بوده و «عصام العریان» معاون رئیس حزب آزادی و عدالت با درخواست برای ادامه تظاهرات مسالمت آمیز خواستار فعال سازی سازو کار های نافرمانی مدنی در مصر شد.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها