امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45977
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه معتقد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه معتقد است که پیشنهاد روسیه در مورد تحت کنترل قرار گرفتن همه سلاح‌های شیمیایی موجود در سوریه زیر نظر سازمان‌های بین‌المللی باعث از بین رفتن طرح‌های دولت آمریکا برای اقدام نظامی علیه سوریه می‌شود.

"ولادیمیر ژیرینوفسکی" رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه نیز به مقامات دمشق پیشنهاد کرد که کلیه تسلیحات شیمیایی موجود در سوریه را برای نابودسازی زیر نظر ناظرین بین‌المللی به محل دفن زباله‌های شیمیایی روسیه تحویل دهد.

فراکسیون‌های حزب کمونیست روسیه و حزب «روسیه عادل» روسیه هم از ابتکار عمل مسکو در خصوص تحت نظارت سازمان‌های بین‌المللی قرار گرفتن تسلیحات شیمیایی در سوریه، حمایت کردند.

"سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه به مقامات دمشق پیشنهاد کرد که برای از بین رفتن هر نوع بهانه برای اقدام نظامی علیه سوریه، تمامی سلاح‌های شیمیایی موجود در این کشور را تحت کنترل سازمان‌های بین‌المللی قرار داده و با نابودی آنها و پیوستن به سازمان منع سلاح‌های شیمیایی موافقت کند.

"باراک اوباما" رئیس جمهوری امریکا این پیشنهاد روسیه را جالب ارزیابی کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها