امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45984
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سامان صمیمی کنسرت مایستر گروه علیرضا قربانی از جزئیات کنسرت علیرضا قربانی که ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سامان صمیمی کنسرت مایستر گروه علیرضا قربانی از جزئیات کنسرت علیرضا قربانی که قرار است امشب در قالب جشنواره تابستانی استان همدان برگزار شود خبر داد.

سامان صمیمی درباره قطعات این کنسرت گفت: در این مجموعه قطعات مختلفی توسط قربانی اجرا شود که از آن جمله می‌توان به  مجموعه ای از آثار تجویدی نظیر سنگ خارا ، رفتم و تذر، از مجموعه آثار همایون خرم  قطعه «پری کجایی» از  فردین خلعتبری «شب دهم» و «مدار صفر درجه»، و از آثار غلامحسین میم باشیان دو قطعه با نام «زندگی» و «زلف سیه» را با تنظیم  فردین خلعتبری اشاره کرد.

صمیمی افزود: در این اجرا بقیه قطعات به صورت بداهه خوانی اجرا خواهد شد.

کنسرت مایستر این گروه توضیح داد: این بداهه نوع جدیدی از بداهه خوانی با همراهی پیانو است که قبل از این شنیده نشده است.

صمیمی افزود: قطعات ماندگار سریال‌هایی چون  «کیف انگلیسی» و مدار صفر درجه در این اجرا گنجانده شده است.

سامان صمیمی درباره سازبندی این کنسرت گفت: در این گروه نوازنده ویولون یک را نیلوفر محبی خواهد نواخت، ویولن 2 را محسن عبادی و مه جبین کاوری زاده خواهند نواخت. نوازنده ویولون آلتو حسام حسینی و ستاره نصری هستند. دو نوازنده  ویولونسل هانیه کازرونی و بصیره خواموشی هستند و هم چنین نوازنده  کنترباس حامد قدسی و نوازنده پیانو بهنام ابوالقاسم است. هم چنین در این اجرا حسام ناصری  نوازنده فلوت و حسام صدفی نژاد نوازنده ابوا خواهند بود و من نیز کنسرت مایستر ارکستر هستم.

به گفته امیر زیوری مجری و هماهنگ‌کننده سومین جشنواره تابستانی در این کنسرت قرار است علیرضا قربانی در یک سانس و از ساعت 18 تا 19.30 به روی صحنه برود و در صورت استقبال مخاطبان و کسب مجوز اجرا تکرار شود و  در ساعت 21 نیز به روی صحنه برود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها