امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45997
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 89
روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به انتخابات ...

روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به انتخابات شهرداری تهران اشاره کرد و اظهارداشت: مشکل اصلاح‌طلبان این است که همیشه شعار آزادی می‌دهند ولی بسیار اختناق‌آمیز عمل می‌کنند؛ آنها در جریان دوم خرداد خود را نشان دادند و همان موقع با این عبارت که شما پیام دوم خرداد را نگرفتید یک نوع اختناق بزرگ و فراگیر در کشورایجاد کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: دیکتاتوری اصلاح‌طلبان دیکتاتوری مدرن و یک نوع استیداد خاص و جدید است که توسط مطبوعات، فضاسازی و جوسازی ایجاد می‌کنند، اینکه خانم راستگو به چه کسی رای داده یا نداده به کسی مربوط نمی‌شود، چرا که اگر قرار بود رای گیری علنی باشد، قانون می‌گفت، اما طبق قانون رای گیری مخفی است و کسی حق سوال ندارد.

وی با تاکید بر اینکه رئیس شورای باید یک نوع بی‌طرفی را در پیش بگیرد و به عنوان نماینده همه تفکرات حاکم بر شورا مدیریت کند، گفت: اگر بخواهد از الان وارد این جناح بندی‌ها و جناح سازی‌ها شود توان مدیریت شورای شهر را نخواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به انتخابات شورای شهر اول نیز خاطرنشان کرد:‌ پایه سقوط اصلاح‌طلبان از همان شورای شهر اول شروع شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها