امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46014
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 37
ابراهیم‌ نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

ابراهیم‌ نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحقق حماسه سیاسی با رأی بالای مجلس به وزرای اقتصادی و اولویت‌های دولت برای تحقق حماسه اقتصادی اظهار داشت: تعیین زمان برای تحقق حماسه اقتصادی نکته‌‌ای است که باید بر آن تأکید کرد، بدین معنا که تحقق حماسه اقتصادی، مانند حماسه سیاسی در کوتاه مدت امکانپذیر نیست.

وی افزود: حماسه اقتصادی پروسه‌ای است که انتظار می‌رود در مدت زمان طولانی‌تر به نقطه ایده‌آل برسد و مقدمات خلق آن، همان پیشرفت در حوزه‌های مختلف است که دولتمردان باید برای فراهم کردن شرایط آن تلاش کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: دستیابی به هرگونه پیشرفت در حوزه اقتصادی که رتبه ایران را ارتقا دهد، به نوعی حماسه اقتصادی است و دولت و مجلس باید تلاش کنند تا ایران اسلامی به درجات ممتاز و جایگاه ارزشمند برسد.

نکو با بیان اینکه مردم در انتظار بهبود وضعیت اقتصادی هستند، تصریح کرد: دولت یازدهم باید در جهت بهبود وضعیت معیشت مردم با برنامه‌ریزی، چشم‌انداز تعریف‌ شده‌ای را برای این مسئله ترسیم کند و جو کاذب حاکم بر جامعه که به دلیل سیاست‌های غلط گذشته اتفاق افتاده را از بین ببرد و به مردم ثابت کند که درصدد برخورد با اخلالگران است.

نماینده رباط کریم در پایان با بیان اینکه حمایت واقعی از تولید بهترین راه برون‌رفت دولت از تورم و مشکل بیکاری است، گفت: چنانچه دولت حمایت واقعی از تولید را پیش روی برنامه‌های خود قرار دهد قطعا رونق فضای کسب و کار، افزایش صادرات و رشد اقتصادی مثبت را به همراه خواهد داشت و نیل به این موارد، تحقق حماسه اقتصادی را رقم خواهد زد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها