امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46021
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی برای آشنایی هرچه بیشتر و ایجاد انگیزه در محیط بانان زیستگاه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی برای آشنایی هرچه بیشتر و ایجاد انگیزه در محیط بانان زیستگاه‌های یوزپلنگ با سایر زیستگاه‌ها و تبادل تجربیات، دوره آموزشی – تفرجی را در مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

این دوره آموزشی که در سال‌های 90،89 و 91 نیز توسط این دفتر برای محیط بانان زیستگاه‌های 10 گانه یوز اجرا شده بود با استقبال بسیار خوبی از طرف محیط بانان و مسئولین همراه شد که امسال نیز با برنامه ریزی صورت گرفته و حمایت مسئولین این دوره برگزار می‌شود.

این گزارش می‌افزاید، در این اردوی آموزشی تفرجی که با حضور کارشناسان دفتر پروژه یوزپلنگ برگزار می‌شود، شرکت کنندگان با سایر مناطق تحت حفاظت، رفتار آثار و نمایه‌های دیگر گونه‌ها و اکوسیستم‌های موجود از نزدیک آشنا می‌شوند.

گفتنی است، از هریک از زیستگاه‌های ده گانه یوز یک نفر برای شرکت در این اردو انتخاب خواهد شد؛ دوره مذکور از تاریخ 6/7/92 لغایت 12/7/92 و با همکاری ادارات کل محیط زیست استان‌های سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان و مازندران برای بازدید از پارک ملی توران، مشهد مقدس، پناهگاه حیات وحش میاندشت، پارک ملی گلستان، پناهگاه حیات وحش میانکاله و دشت ناز ساری برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها